Koronawirus

W związku z prowadzoną szeroko zakrojoną profilaktyką w zakresie walki z epidemią „KORONAWIRUSA” SARS-Co V-2 oraz w trosce o zdrowie Państwa i pracowników MSM, Zarząd Międzyzakładowej Spółdzielni Mieszkaniowej w Sulechowie ZALECA ograniczenie do niezbędnego minimum wizyt w biurze Spółdzielni.  Prosimy o załatwianie spraw za pomocą środków komunikacji elektronicznej (e-mail, telefon). Osobisty kontakt w biurze MSM powinien następować tylko w sprawach BARDZO PILNYCH i NAGŁYCH, które nie mogą być załatwione w terminie późniejszym oraz w przypadku niemożliwości załatwienia ich w inny sposób. Ewentualne potrzebne zaświadczenia będą dostarczane przez MSM, a dokumenty składane do Spółdzielni (wnioski, pisma, deklaracje), jeżeli nie można przesłać ich drogą elektroniczną, należy wrzucić do skrzynki pocztowej oddawczej zlokalizowanej przy biurze MSM.

Dane do kontaktów (na stronie MSM):

Poczta elektroniczna MSM: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon - biuro MSM: 68 385 21 72; 68 385 88 77

Dostęp do kartoteki "e-czynsze"

Od dnia 01.07.2020 roku obowiązywać będzie nowy wzór oświadczenia w zakresie możliwości dostępu do kartoteki (zakładka na stronie internetowej: „e-czynsze”). Udzielony dostęp na podstawie wcześniejszych oświadczeń będzie anulowany. Nowe oświadczenia można składać już od dnia 01.10.2019 roku. Wzór oświadczeń można pobrać ze strony internetowej w zakładce: „Pliki do pobrania” lub w Spółdzielni. Złożenie oświadczeń może nastąpić tylko podpisaniem oświadczenia przy obecności pracownika Spółdzielni, który pisemnie potwierdzi złożony podpis.

Wraz z powyższą zmianą wprowadza się możliwość dostępu do informacji drogą telefoniczną lub e-mailową. Adres e-mail będzie również służył do przesyłania informacji ogólnych jak np. o zebraniach, ograniczeniach w dostawie wody, ciepła, energii elektrycznej, datach odbioru odpadów wielkogabarytowych, rozpoczęcie i zakończenie sezonu grzewczego i innych informacji istotnych dla ogóły użytkowników lokali. Warunkiem korzystania z tej usługi jest wpisanie w powyższym oświadczeniu stosownych danych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie. Usługa dostępna będzie od dnia złożenia powyższego oświadczenia.