Zaproszenie do składania ofert ma utrzymanie czystości budynku Wspólnoty Mieszkaniowej przy ul. Dworcowej nr 1 w Kargowej

Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa w Sulechowie, działając w imieniu i na rzecz Wspólnoty Mieszkaniowej położonej przy ul. Dworcowej nr 1 w Kargowej, zaprasza do składania ofert na utrzymanie w czystości budynku ww. Wspólnoty Mieszkaniowej oraz jego otoczenia (tj. utrzymanie letnie i zimowe) wraz z konserwacją terenów zielonych.

Ogólny zakres prac do wykonania - teren wewnętrzny:

  • klatka schodowa mycie, zamiatanie - 1 x w tygodniu.

Ogólny zakres prac do wykonania - teren zewnętrzny:

  • sprzątanie, zamiatanie chodnika graniczącego bezpośrednio z budynkiem/działką ww. Wspólnoty Mieszkaniowej - 1 x w tygodniu,
  • sprzątanie, zamiatanie podwórka - 1 x w tygodniu,
  • koszenie trawy na podwórku - 1 x na dwa miesiące,
  • przycinanie żywopłotu, bluszczu na podwórku - 2/3 x w roku,
  • odśnieżanie i posypywanie chodnika graniczącego bezpośrednio z działką/budynkiem ww. Wspólnoty Mieszkaniowej oraz wszystkich dojść do posesji piaskiem z solą do utraty śliskości, według potrzeby (również w niedzielę i święta).

Na obmiar i oględziny prosimy umawiać się z członkiem zarządu Wspólnoty Mieszkaniowej Panią Marzeną Augustyniak tel. 500 473 669.
Mapa z oznaczeniem terenu do wglądu (dostępna) u Zarządcy.
Ofertę prosimy przesłać e-mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do dnia 10.04.2020 roku do godziny 1400.

Oferty zostaną rozpatrzone przez Zarząd Wspólnoty Mieszkaniowej i Zarządcę.